Донецький "Шахтар" вчора, 10 грудня, зіграв свій останній матч групового етапу розіграшу Ліги Чемпіонів УЄФА. На виїзді донецька команда розійшлася бойовою нічиєю з лідером своєї групи португальським "Порту". Матч закінчився з рахунком 1 - 1.

Відразу слід відзначити, що цей матч нічого не вирішував. Адже обидві команди уже вспіли забронювати собі місце в наступному раунді Ліги Чемпіонів. Проте, поступатись ніхто не збирався. З перших хвилин матчу на полі розпочалась справжнісінька війна. Обидві команди продемонстрували дуже красивий та динамічний футбол. Перший тайм можна вважати був за донецькою командою, хоч і не сильно, та переважали українські футболісти.

Другий тайм розпочався з приємних подій для всієї України. Красивий гол головою глядачі змогли побачити у виконанні Степаненка. Після красивого навісу Бернарда півзахисник донеччан все ж зумів випередити захисника та влучно пробити головою у ворота суперника. Сталося це на 50 хвилині зустрічі. Гол завів донеччан і вони повністю перехопили ініціативу у грі. Протягом другого тайму гірники мали ще пару хороших моментів для взяття воріт, проте круглий вперто не хотів влучати у ворота. Однак, під завісу матчу, донеччани навіть пропустили. Сталося це на 87 хвилині зустрічі. Гол у ворота П'ятова забив Абубакар.

Матч закінчився з рахунком 1 - 1. Це був останній матч Ліги Чемпіонів у цьому році для донеччан.