У 3-му турі групового етапу чемпіонату світу з футболу на стадіоні, в столиці країни Бразиліа, збірна Бразилії переграла Камерун з рахунком 4:1 і вийшла в 1/8 фіналу, повідомляє Deutsche Welle.

Збірна Бразилії перегравши Камерун з рахунком 4:1 в 3-му турі групового етапу чемпіонату світу з футболу, посіла перше місце в групі А. В 1/8 фіналу бразильці битимуться зі збірною Чилі.

Для виходу в плей-офф господарям турніру було достатньо зіграти внічию, але підопічні Луїса Феліпе Сколарі були налаштовані тільки на перемогу. Голи у ворота камерунської команди забили Неймар на 17-й і 35-й хвилині, Фред на 49-й і Фернандіньо за шість хвилин до кінця матчу. На 26-й хвилині єдиний м'яч у відповідь у ворота бразильців відправив Жоель Матіп. Камерун після невдач у двох стартових матчах позбувся шансу на вихід в плей-офф, тому результат даного поєдинку для нього нічого не вирішував.