Вчора, 23 червня відбулись останні групові матчі чемпіонату світу з футболу в Бразилії. В групі "А" Мексика зіграла матч з Хорватією. Перемогла збірна Мексики з рахунком 3:1, що й подарувало команді білет на вихід в плей-офф турніру, повідомляє Deutsche Welle.

Мексиканці загалом набрали 7 очок і зайняли друге місце в групі "А" після бразильців. Матч проходив в бразильському Ресіфе.

Незважаючи на те, що хорвати досить активно розпочали цей поєдинок, фортуна все ж була на стороні Мексики. В першому таймі володіли ініціативою хорвати. Впевнено володіли м'ячем та намагались створити гольові моменти. В тім перший тайм закінчився з нічийним рахунком 0:0. А вдургому глядачі побачили аж чотири красиві голи. У мексиканській команді голи забили Рафаель Маркес (72-я хвилина), Андрес Гуардадо (75-я хвилина) і Хав'єр Ернандес (82-я хвилина). У збірній Хорватії у ворота супротивника потрапив лише один Іван Перішич (87-я хвилина).

В другому таймі збірна Мексики повністю перебрала ініціативу на футбольному полі, зловивши кураж. Перемога над Хорватією забезпечила Мексиці вихід в плей-офф турніру. Мексика набрала 7 очок і посідає друге місце в групі "А" після Бразилії. Хорватія (3 очки) на третьому місці. На четвертому місці опинився Камерун не зумівши набрати жлдного залікового очка (0 очок).