Зігравши без голів зі збірною Еквадору, Франція вирішила свою турнірну задачу в групі Е і вийшла в плей-офф чемпіонату світу з першого місця. Суперник сам спростив "триколірним" це завдання, так як провів майже весь другий тайм вдесятьох.

Після двох перемог у двох матчах мало що могло затьмарити французам настрій на груповій стадії. Навіть нічия робила їх недосяжними для швейцарців, яких команда Дідьє Дешама розгромила з рахунком 5:2. Настільки комфортне положення дозволило тренеру зробити шість замін у стартовому складі, і при цьому ініціатива на "Маракані" все одно належала французам.

Вже на початку гри Карім Бензема ледь не відзначився черговим голом на мундіалі, але форвард "Реала" не зміг замкнути небезпечний навіс Бакарі Санья. Пізніше воротар еквадорців Олександр Домінгес відбив удар Поля Погба головою, а кращий гольовий момент південноамериканців випав на долю еннер Валенсії. У ході контратаки той потужно бив головою на дальній штанзі, проте Юго Льоріс встиг вчасно зреагувати і зберегти свої ворота в недоторканності.

Ключовим же став момент на 50-й хвилині, коли капітан еквадорців Антоніо Валенсія переборщив з агресією і отримав пряму червону картку за фол на Люку Діні.

В підсумку Франція з першого місця йде далі.