Збірна Бельгії в додатковий час обіграла команду США з рахунком 2:1. Європейці вийшли до чвертьфіналу чемпіонату світу, де зустрінуться зі збірною Аргентини. У Бразилії в середу, 2 липня, завершилися матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. Останнім четвертфіналістом стала збірна Бельгії, яка в ненайкращому матчі для США перемогла.

Матч проходив у гострій боротьбі з ігровою перевагою бельгійців. Американські футболісти під керівництвом німецького наставника Юргена Клінсмана (Jürgen Klinsmann) відповідали гострими контратаками. Основний час матчу не приніс результатів. На 93-й хвилині бельгійці вийшли вперед після удару півзахисника Кевіна де Бройна, виступаючого за німецький клуб "Вольфсбург". На 105-й хвилині нападник Ромелу Лукаку подвоїв перевагу європейців. Дві хвилини потому, вийшовши на заміну Джуліан Грін, який виступає за мюнхенську "Баварію", один м'яч відіграв.

У чвертьфіналі збірна Бельгії зіграє в суботу, 5 липня, проти збірної Аргентини, повідомляє Deutsche Welle.