Ще до початку першого півфінального матчу ніхто навіть не міг собі уявити, що це реально буде справжня футбольна трагедія для господарів мундіалю. На все на що спромоглися бразильці це подарувати сльози міліонам своїх шанувальників. Вже в першому таймі німці зуміли поставити на коліна збірну Бразилію.

Дубль Тоні Кроса і Андре Шюррле, рекордний гол Мирослава Клозе, м'ячі Томаса Мюллера, Самі Кедіри - збірна Німеччини з рекордним рахунком розгромила бразильців і оформила путівку у фінал. Це сталося 8 липня, в першому півфінальному матчі чемпіонату світу, з рахунком 7:1 оформили собі вихід до фіналу мундіалю німці.

Результат гри був вирішений наперед вже в першому таймі, коли за 18 хвилин у ворота Жуліо Сезара влетіло п'ять м'ячів. Початок розгрому поклав на 11-й хвилині матчу кращий бомбардир збірної Німеччини на цьому турнірі Томас Мюллер. Через 12 хвилин свій 16-й м'яч у фінальних турнірах світових першостей забив Мирослав Клозе, ставши найрезультативнішим форвардом в історії мундіалів. Перший удар рекордсмена Сезар відбив, але відразу кілька захисників пентакампеонів не змогли перешкодити Клозе добити м'яч у ворота.

Потім настав час Тоні Кроса, який забив два м'ячі протягом двох хвилин (25 і 26). Останній гол у першому таймі на 29-й хвилині забив Самі Кедіра. У другому таймі двічі - на 69-й і 79-й хвилинах - відзначився Андре Шюррле, який на 64-й хвилині змінив Клозе. Бразильці не здавалися. Мануелю Нойєру кілька разів вдалося продемонструвати свої прекрасні рефлекси. Тим не менше, після секундної розслабленості німецьких захисників Оскар на 90-й хвилині забив гол престижу.

До рекорду трохи не дотягли

Лише один раз в історії своєї участі на чемпіонатах світу збірна Німеччини вигравала з великим рахунком, похожим до матчу проти Бразилії. У груповому турнірі мундіалю 2002 бундестім розгромила збірну Саудівської Аравії 8:0, нагадує Deutsche Welle. Сім м'ячів у ворота суперників збірна Німеччини востаннє забивала 60 років тому: в груповому турнірі чемпіонату світу 1954 року з рахунком 7:2 була переможена команда Туреччини. І ще кілька разів бундестім вигравала з різницею в п'ять і більше м'ячів: 6:0 - проти Мексики (1978 рік, груповий турнір), 6:1 - проти Австрії (1954 рік, півфінал), 5:0 - проти Швейцарії (1966 , груповий турнір).

Бундестім оформила собі путівку у фінал. Заключний матч мундіалю відбудеться 13 липня на знаменитому стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро.