Аргентина перемогла Нідерланди у серії пенальті і стала другим фіналістом чемпіонату світу з футболу. У вирішальному матчі аргентинцям протистоятиме збірна Німеччини. Матч відбудеться в найближчу неділю, 13 липня.

У другому півфінальному матчі на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії в ніч на четвер, 10 липня, збірна Аргентини в післяматчевій серії пенальті обіграла Нідерланди з рахунком 4:2 і вийшла у фінал мундіалю. В основний і додатковий час матчу захист обох команд виявився сильнішим за напад, і після 120 хвилин на табло горіли нулі. У серії післяматчевих одинадцятиметрових голкіпер аргентинців Серхіо Ромеро двічі виручив свою команду, а його голандський колега Яспер Сіллесен не зміг парирувати жодного удару. Вирішальний пенальті забив півзахисник південноамериканців Максі Родрігес

У фінальному матчі ЧС-2014 суперником аргентинців стане збірна Німеччини, яка напередодні сенсаційно розгромила господарку змагань Бразилію з рахунком 7:1.

Збірні ФРН та Аргентини вже двічі грали один з одним у фіналі чемпіонатів світу. У 1986 році переможцем мундіалю стали аргентинці, перемігши німецьких футболістів з рахунком 3:2. А в 1990 році успіх святкувала бундестім завдяки точному удару захисника Андреаса Бреме з одинадцятиметрової позначки - 1:0. Востаннє команди зустрічалися у чвертьфіналі першості світу 2010 року в ПАР. Тоді переконливу перемогу з рахунком 4:0 здобула збірна Німеччини.