Вчора наша збірна по футболу провела товариську зустріч зі збірною Нігера. Матч проходив на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Хоч наші футболісти і виграли з рахунком 2 – 1, та це була надзвичайно важка перемога.

Склад збірної України теж трохи здивув. В центрі оборони з’явився дебютант нашої збірної команди Іван Ордець, якому Фоменко на пару з Кучером довірив надзвичайно відповідальну роль у центрі захисту. Також в атаці збірної замість всім привичного Зозулі зі стартових хвилин на полі з’явився форвард одеського «Чорноморця» Олексій Антонов. Більше стартовий склад нічим не відрізнявся від того, що раніше випускав Фоменко. В захисті справа грав Артем Федецький, зліва Євгеній Селін. В півзахисті  на поле вийшли Едмар, Степаненко та Денис Гармаш. Останній виконував в додаток роль прихованого форварда. Зліва півзахисту грав Коноплянка, справа Ярмоленко.

Щодо гри, то впевнено можна заявити, що Україна переграла збірну Нігера по всіх показниках. На нашу половину м’яч потрапляв тільки тоді як його вибивав голкіпер суперників. Не хватало тільки забитого м’яча. Так було до 20 хвилини. Прекрасний гол головою забив дебютант збірної Ордець. Хоча наші футболісти мали в першому таймі ще не одну нагоду для здобуття воріт суперника та всі ці шанси вони не використали. Перший тайм закінчився з рахунком 1 – 0. А в другому таймі збірна Нігера використавши єдиний удар у площину воріт на сто процентів зрівняли рахунок. Сталося це на 56 хвилині матчу. Гол забив Умару. Такий рахунок тримався до 80 хвилини. Вивів у перед нашу збірну Степаненко.  Рахунок став 2 – 1 і це дало змогу як футболістам так і вболівальникам трохи розслабитись. Матч так і закінчився 2 – 1 на користь збірної України. Непогане тренування перед відбірковими матчам на євро-2016.