У групі C відбіркового циклу ЄВРО-2016 збірні України та Словаччини вперше зіграють між собою на офіційному рівні. Матч розпочнеться о 21:45 за Києвом, 8 серпня.

Історія протистояння

Раніше команди зустрічалися лише в спарингах, в яких збірна України здобула одну перемогу при двох нічиїх (по одній вдома та на виїзді). Жовто-сині обіграли словаків (3: 2) 10 лютого 2009 в Лімасолі. Тоді команди змагалися в рамках щорічного міжнародного турніру на Кіпрі, і результат зустрічі вирішив точний удар Артема Мілевського з пенальті на 82-й хвилині. Українці двічі виходили вперед стараннями Сергія Валяєва (10) та Євгена Селезньова (47), а словаки відігравалися завдяки голам Роберта Віттека (42) і Марека Гамшика (69).

У першому товариському матчі 20 листопада 2002 року в Братиславі Олександр Мелащенко в кінцівці відповів на гол Мирослава Кархана (61) з пенальті і приніс українцям нічию.

Збірні знову зіграли внічию з рахунком 1:1, коли 28 квітня 2004 зустрілися в Києві. На 13-й хвилині Олег Венглинський вивів дружину Олега Блохіна вперед, проте на 65-й хвилині Станіслав Варга відновив рівновагу.

Показники України в трьох матчах проти Словаччини в рамках юнацьких та молодіжних турнірів - В2 Н0 П1. Останній з них відбувся на чемпіонаті Європи-2007 серед юнаків до 17 років в Італії. Тоді жовто-сині здобули перемогу з рахунком 2:0.

Українські та словацькі клуби провели між собою шість матчів. За статистикою тут повна рівність: дві перемоги, дві нічиї, дві поразки. Однак командиаз України забила більше голів - 7:4.