Вчора, 8 вересня збірна України з футболу зіграла свій стартовий матч на чемпіонат Європи з футболу 2016 року. В стартовому матчі наша дружина зустрілася зі збірною Словаччини. Матч проходив в Києві. На вщент забитому стадіоні команда Фоменка не змогла обіграти збірну Словаччини.

За 20 років виступів на міжнародній арені збірна України втретє починає відбіркову кампанію з поразки. Втім, невдача в грі зі Словаччиною (0:1) не знімає з порядку денного команди Михайла Фоменка задачу виходу на ЄВРО-2016.

Україна знову втрачає очки, бездарно граючи на своєму полі. Надто слабка реалізація гольових моментів знову підвела нашу збірну. Та це не єдине, що храмає у Збірної України. Захист команди теж проявив себе не найкраще, що і показали словаки забивши гол на 17 хвилині, використавши провал центральних захисників.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко:

Будь-яка команда, виходячи на якийсь рівень, не повинна зупинятися на досягнутому, а рухатися далі. У нас же поки так не виходить. Розпочався новий цикл, і ми знову отримуємо проблеми. М'яч пропустили після грубої помилки, що і зламало гру. Плюс, звичайно, сьогодні нам було дуже складно без травмованих гравців середини поля, які організовують атаки. І мабуть, не вистачало хлопцям швидкості.

В перерві довелося нагадувати хлопцям то, як ми планували вести цей матч, і щось стало виходити, а щось і ні. Далі спробували пожвавити гру виходом Романа Безуса, але сьогодні він не потрапив в ритм, і це був вже другий футболіст, багато браку допускав. Проте шанси забити у нас все-таки були. Але не секрет, що створювати моменти набагато простіше, ніж реалізувати їх. Сподіваюся, у нас в цьому плані все ще попереду.