Мадридський «Реал» завдав поразки мадридському «Атлетико»  у додатковий час і виграв футбольну Лігу чемпіонів.

Зустріч, що пройшла в суботу на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні, завершилася з рахунком 4:1. Авторами голів стали захисник «Атлетико» Дієго Годін (36-а хвилина), Серхіо Рамос (90 +3), Гарет Бейл (110), Марсело (118) і Кріштіану Роналду (120).

На 9 -й хвилині «Атлетіко» втратив активного нападника Дієго Косту, який поступився місцем Адріану Лопесу. На 36-й хвилині гол головою забив Годін, який скористався передачею у виконанні Хуанфрана. Той побачив, що  вийшов вперед голкіпер «Реала» Ікер Касільяс  перекинувши круглого у ворота.

«Вершкові» врятувалися за кілька хвилин до кінця другого тайму: захисник «Реала» Серхіо Рамос на 93-й хвилині зумів замкнути подачу з кутового, яку зробив Лука Модріч. Для Рамоса цей гол став шостим в семи останніх іграх за «Реал».

На 110-й хвилині Гарет Бейл вдало зіграв на добиванні після того, як удар Анхеля Ді Марії парирував голкіпер «Атлетико» Тібо Куртуа - валлієць послав м'яч головою в «дев'ятку». Питання про переможця зняв Марсело (118), а крапку в матчі поставив Кріштіану Роналду (120), який реалізував пенальті.

«Реал» раніше перемагав у Кубку чемпіонів / Лізі чемпіонів дев'ять разів (останній раз - в 2002 році), нинішній фінал став 13 - м для «Королівського клубу». «Атлетико» вдруге в історії дістався фіналу головного клубного турніру Європи: 1974 року мадридці у фіналі Кубка чемпіонів зіграли внічию з мюнхенською «Баварією» (1:1), а в матчі-відповіді поступився (0:4).