В центральному матчі української прем'єр Ліги дніпропетровське "Дніпро" приймало в себе дома київське "Динамо". Матч викликав неймовірний ажіотаж серед вболівальників.

Стадіон був вщент заповнений шанувальниками футболу. Хоча і перемогли кияни, з сухим рахунком 3 - 0, у дніпропетровців були непогані моменти для взяття воріт "Динамо".

Уже з перших хвилин матчу стало помітно, що обидві команди демонструватимуть атакуючий футбол, обмінявшись гострими моментами. Однак, першими забили кияни, що мабуть і допомогло їм швидше освоїтись в грі та відчувати себе більш вільно на полі. Перший гол в матчі забив Ленс, красиво підправивши головою круглого у сітку воріт Бойка. Сталося це на 28 хвилині матчу. Подвоїв перевагу "Динамо" Ярмоленко на 40 хвилині. Гольовий пас віддав знову Бельханда. Саме з рахунком 2 - 0 закінчився перший тайм.

В другому таймі команда Мирона Маркевича трохи прибавила в атаці, проте, забити не змогли. Найближче до здобуття воріт суперника дніпряни наблизиль в середині тайму, де у спірному моменті суддя не зарахував взяття воріт. Натомість, Кравець на 84 хвилині поставив крапку у цьому поєдинку, забивши третій м'яч у ворота "Дніпра". Також, запам'яталось вилучення Ротаня на 85 хвилині після небезпечної гри. В підсумку 3 - 0 на користь "Динамо", а це означає, що кияни стають одноосібним лідером вітчизняного чемпіонату.