Прем'єр-ліга України звела у поєдинку двох грандів українського футболу "Шахтар" та "Дніпро". Розпочався матч о 17-00, 9 листопада на славнозвісній та вщент забитій шанувальниками футболу "Львів-Арені".

З перших хвилин матчу обидві команди почали агресивно боротись за кожен клаптик поля. Надзвичайно велику кількість разів арбітр просто був змушений зупиняти гру свистком через різного роду порушення. Правила порушували обидві команди. Градус гри просто зашкалював. Ближче до кінця першого тайму глядачі побачили, як донецька команда не сильно, так все ж перехопила ініціативу у грі. У підопічних Мірче Луческу навіть була хороша нагода забити гол, проте не вийшло.

На перерву команди пішли з нічийним рахунком 0 - 0.

Під гучні звуки трибун розпочався другий тайм, де як і в першому пристрасті не вщухали. Гірники таки взяли ініціативу на себе і перших 15 хвилин другого тайму гра фактично проходила на половині поля "Дніпра". Та голів все не було. Під кінець другого тайму головний арбітр матчу вилучає з поля Бертуловіча і дніпрянам приходиться грати в меншості. Кінцівка матчу теж була дуже напружена, і як не намагались забити гол гірники дніпропетровці все ж змогли вистояти та зберегти нічийний рахунок на табло. З рахунком 0 - 0 закінчилась ця зустріч і таким чином команди заробили по одному очку.