Львівські "Карпати" на своєму полі не змогли обіграти, в рамках прем'єр ліги України, донецький "Шахтар". Матч розпочався о 19-00 на "Львів Арені". Донеччани з перших хвилин пішли в атаку. М'яч добре тримався у "Шахтаря" і вже на 10 хвилині вони забивають перший гол.

Робить це Алекс Тейшейра після пасу Бернарда. Цей гол дав право донеччанам трішки вільніше почуватись на полі і ті з легкістю контролювали хід гри. В перешому таймі можна чітко сказати, що львівський клуб не показав нічого. "Шахтар" повністю володів ініціативою. Подвоїли свою перевагу гірники на 22 хвилині. Шевчук з лівого флангу зробив красивий навіс на який відгукнувся Луїс Адріано, замкнувши головою цю передачу. 2 - 0 в першому таймі дещо зняло інтригу в цьому протистоянні. За такої гри львів'ян ніхто і не сумнівався, що їхня команда програє.

В другому таймі мало що змінилося. Однак, "Карпати" стали більше володіти м'ячем, стараючись провести контратаку. Під кінець зустрічі вони навіть мали нагоду забити, проте не використали своїх можливостей для взяття воріт суперника. Програвши цей домашній матч "Карпати" посідають останнє місце в турнірній таблиці, маючи на своєму рахунку 0 очок. Гірники здобувши три очка в цьому матчі мають у своєму активі 25 очок і посідають третє місце.