Сьогодні, 22 листопада, в рамках української прем’єр ліги дніпропетровське «Дніпро» приймало «Говерлу». Ніхто навіть не очікував, що команда з Ужгорода привезе 1 очко додому після зустрічі з дніпрянами.

Розпочався матч досить прогнозовано, уже з перших хвилин в атаку пішли дніпряни. Приблизно на 10 хвилині ми уже спостерігали за повним домінуванням на полі команди Мирона Маркевича. З правого флангу захист гостей тероризував  Гама на пару з Федецьким, які активно співпрацювали та створювали непогані моменти. З лівого флангу своє діло робив Євген Коноплянка. Нібито все виходило у «Дніпра», та забити не получалось. Наерерву команди пішли за нічийного рахунку 0 – 0.
В другому таймі першими все ж забивають дніпропетровці. Зробив це Калініч. Після кутового удару йому надзвичайно зручно скинув круглого Мазух, і Нікола просто під корегував політ м’яча у ворота. Сталося це на 57 хвилині матчу. Проте, радіти підопічним Мирона Маркевича прийшлось не довго, вже через 3 хвилини «Говерла» зрівнює рахунок в цьому протистоянні, шокуючи всю команду «Дніпра». Мало того, після забитого голу ужгородці не стали в захист, а навіть навпаки стали грати більш розковано і вільно, чого точно не очікували господарі поля. «Дніпру» просто необхідно було перемагати, та мабуть, цей шанс поховав той самий Калініч, отримавши червону картку під кінець гри.