Київське "Динамо" на виїзді красиво обіграли запорізький "Металург". Цей матч по-справжньому виявився результативним. Хоть в першму таймі ми побачили тільки 1 забитий гол, то в другому їх було аж 5.

Перших 45 хвилин команди відіграли майже на рівних. Металурги ні в чому не поступались динамівцям. Але забити першими змогли кияни і зробили вони це на 41 хвилині. Після пасу Ленса, гол забив Андрій Ярмоленко. Саме з рахунком 0 - 1 команди пішли на перерву.

А от другий тайм розпочався з голу господарів поля. На 49 хвилині Платон після пасу Печаєва зрівнює рахунок та відновлює інтригу в матчі. Однак, не довго тримався такий результат. Через 7 хвилин Ленс виводить киян вперед, роблячи рахунок 1 - 2. А вже через 6 хвилин Велозу робить перевагу в 2 м'ячі для "Динамо". Пропущені голи дещо відзначились на грі металургів. Команда стала грати слабше і більш розсіяно. Однак, на 72 хвилині, Орелесі забиває гол і робить рахунок 2 - 3. Забитий гол оживив гру "Металурга" та зрівняти рахунок команда не зуміла, а навіть і пропустила на доданих арбітром хвилинах перед закінченням гри.

В підсумку 2 - 4 на користь "Динамо". Динамівці продовжують тримати лідерство в українськіій Прем'єр Лізі, відірвавшись ще далі у турнірній таблиці, після невдалої гри свого найближчого переслідувача "Дніпра".