Спостерігачі від Парламентської асамблеї ОБСЄ визнали вибори в Молдавії законними та демократичними. Голова делегації незалежних спостерігачів Арта Даде повністю задоволена процесом проведення виборів до парламенту та роботою членів виборчих дільниць. В організації вважають, що вцілому волевиявлення громадян пройшло "гладко".

Проте деякі питання не є закритими, а саме стосовно того, що напередодні виборів з бюлетнів зникла проросійська партія "Родина", яка фінансувалась із за кордону, що є забороненим у Молдавії. Цей інцидент кидає тінь на взагальному добре організований процес виборів, - зазначив спостерігач від ОБСЄ Емін Онєн.

Цілком його підтримує і Арта Даде, відмітивши, що спостерігачі задоволені процесом голосування та підрахунку голосів. Всі учасники перегонів мали рівні умови для участі в кампанії та однаково висвітлювались ЗМІ. Маленьким недоліком, на думку Даде була погана організація виборів за кордоном, зокрема в Москві.

Нагадаємо, в Молдавії 30 листопада пройшли парламентські вибори. Явка на виборах склала 55,86% виборців. За попередніми даними перемогу здобула правляча проєвропейська коаліція.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх