Уряд Росії різко понизив прогноз розвитку економіки країни на 2015 рік через санкції Заходу, падіння цін на нафту і відтоку капіталу. Обсяг ВВП в майбутньому році скоротиться на 0,8 %, заявив заступник міністра економічного розвитку РФ Олексій Вєдєв на брифінгу в Москві у вівторок, 2 грудня.

Глава Мінекономрозвитку Олексій Улюкаєв в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung минулого тижня зазначив, що прогноз на майбутній рік, можливо, доведеться скоригувати, проте "зростання все ще буде позитивним".

Відтік капіталу з країни, як припускають в міністерстві економічного розвитку РФ, буде продовжуватися і складе 90 млрд доларів (у поточному році - 125 млрд доларів).

Згідно з новим прогнозом, обсяг роздрібної торгівлі в 2015 році скоротиться на 3,8 %, реальні наявні доходи населення - на 2,0 % (раніше очікувалося зростання 0,4 %), а реальна заробітна плата - на 3,9 % (раніше прогнозувався зростання в 0,5 %). Ціна на нафту в 2015 році складе в середньому не 100 доларів за барель, як досі, а лише 80 доларів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх