Вже традиційно, щорічно, в кінці року глава Кремля виступає з промовою перед Законодавчою Радою. Сьогодні, 4 грудня своє послання до членів Федеральної Ради, Держдуми та громадян Росії Володимир Путін почав з теми значущості Криму для Російської Федерації.

Цього року відбулось історичне воз'єднання Росії та Криму. Цим Росія показала, що може не словами, а ділом захищати своїх співвітчизників.

В своїй промові Путін торкнувся трагічних подій, які відбулись цього року в Україні. Звинуватив у цинізмі тих, хто підтримав збройне захоплення влади, насильство та вбивства. Одні криваві події в Одесі, коли людей живцем спалювали, чого варті? Все, що відбувається на сході Україні - це спроба з допомогою зброї придушити незгідних з цими вчинками.

В своєму зверненні Путін нагадав про необхідність збереження Державного суверенітету. Він запевнив, що РФ є обороноздатною країною з сучасною, боєздатною армією, яка зможе дати відсіч будь-якому ворогу. Тому не треба нас лякати ізоляцією та санкціями, які є звичайно шкідливими, проте, для всіх, - зауважив президент.

Путін заявив, що ділові відносини з Європою і США не будуть згортатися.

"Наша мета - придбати якомога більше рівноправних партнерів, як на заході, так і на сході. Ми будемо розширювати свою присутність в тих регіонах, де зараз набирають силу інтеграційні процеси, де не змішують політику та економіку.

Все це російський президент цинічно розказував росіянам на фоні війни в Україні, де російська армія вбиває ні в чому не винних громадян сусідньої держави, вганяючи життя самих росіян в повну ізоляцію від світу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх