У росіян немає єдиної позиції з питання, чи знаходиться зараз країна в міжнародній ізоляції: 47 відсотків вважають, що знаходиться, 45 відсотків дотримуються протилежної думки. Про це свідчать опубліковані в понеділок, 8 грудня, підсумки опитування, проведеного "Левада-Центром".

Більше половини респондентів (63%) з тих, хто думає, що Росія перебуває в ізоляції, стурбовані даною ситуацією, а третина (35%) не хвилюється з цього приводу.

Відповідаючи на запитання, чи справляють нинішні санкції Заходу який-небудь вплив на політику керівництва Росії, 47% респондентів сказали, що цей вплив істотний, 34% - незначний. За даними опитування, суттєво змінилося ставлення росіян до США, Європейського Союзу і України. Так, якщо в січні про США позитивно відгукувалися 43% росіян, то зараз - 18%. До ЄС благоволять 26% респондентів (51% у січні), негативно налаштовані 63% росіян (34%).

Ставлення до України також змінилося в гіршу сторону: добре до цієї країни зараз ставляться 28% (у січні - 66%), погано - 59% (у січні - 26%). До Білорусії добре ставляться 87% респондентів, погано - 7%, до Грузії - 53% добре, 33% погано; до Ізраїлю - 60% добре, 21% погано, до Китаю - 74% добре, 13% погано.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх