Ангела Меркель в черговий раз заявила, що Європа не намірена зменшувати тиск на Москву. "Ми не вирішимо ці проблеми, якщо не будемо чітко називати речі своїми іменами", - заявила Меркель на з'їзді Християнсько-демократичного союзу 9 грудня.

Росія порушила міжнародне право, анексувавши Крим, а також поширює сферу свого впливу на сусідню державу. Такі дії Росії ставлять під питання мирний порядок у Європі. "Метою є територіальна цілісність України, яка може вільно і самостійно приймати рішення про своє майбутнє", - додала канцлер. 

Вона також підкреслила про неможливість вирішення українського конфлікту військовим методом, а також, заявила про можливість нових санкцій проти Москви. "Вони не є самоціллю, але приймаються тоді, коли цього не уникнути", - підкреслила вона.

Москва закликає не йти на конфронтацію

Тим часом Москва закликала уряд ФРН не йти на конфронтацію. Російська влада "не може не висловлювати стурбованості з приводу того, що роблять наші німецькі колеги", вказав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров. "Якби раптом Німеччина вирішила перейти на диктат, я думаю, що Європа від цього б не виграла, і навряд чи виграє сама Німеччина", - заявив Лавров.

Лавров назвав "образливим" той факт, що європейці розраховують досягти "конструктивних змін у ситуації в Україні" за допомогою санкцій. Крім того, за його словами, Москва вважає нонсенсом ту обставину, що санкції приймалися і після досягнення мінських домовленостей.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх