Даний сайт присвячений усім подіям світу, що зв'язані з футболом. Будь-яку інформацію можна знайти на uefa.com. Рейтинги команд, результати усіх матчів, події у світовому футболі - усе тут. Життя футболу з середини.

Детальніше...

На KINOafisha представлена завжди ​​свіжа афіша кінотеатрів, а також ТОП фільмів різних жанрів, новинки кіно та багато іншого. Відгуки та анотації на кращі фільми року, які транслюються на великому екрані. Крім того, всі описи на кінострічки минулих сезонів зберігаються в архіві розділу "Фільми" та доступні відвідувачам.

Детальніше...

Телеграфне Агентство Радянського Союзу було створене 10 липня 1925 року постановою Президіуму Центрального виконавчого комітету та Ради народних комісарів СРСР на базі Російського Телеграфного агентства. ТАРС володіло виключним правом на розповсюдження інформації про події за межами СРСР.

Детальніше...

«Сегодня» (укр. Сьогодні) — всеукраїнська щоденна суспільно-політична російськомовна газета. Газета «Сегодня» виходить у київському, одеському, харківському, донецькому, дніпропетровському, кримському, західноукраїнському та національному випусках.

Детальніше...

«Газе́та по-украї́нськи» — українська інтернет-газета та щоденна друкована всеукраїнська суспільно-політична газета. Друкується українською мовою. Виходить у вівторок та п'ятницю з програмою телебачення. Має електронну версію — Gazeta.ua.

Детальніше...

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх