Екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський в суботу, 20 вересня, перезапускає свій проект "Відкрита Росія". О 13-00 за московським часом розпочався онлайн-форум, організований громадським рухом "Відкрита Росія", де представлено новий одноіменний інтернет-портал Openrussia.org.

"Відкрита Росія" продовжить роботу громадської організації, заснованої в 2001 році акціонерами компанії ЮКОС і Ходорковським для реалізації благодійних, освітніх та просвітницьких проектів, йдеться в прес-релізі, розміщеному на сайті Khodorkovsky.ru. 

На думку Ходорковського, сьогодні вже неможливий старий шлях політичної самоорганізації через побудову опозиційної політичної партії з органами управління та вертикальною структурою. Така модель не лише не сучасна, а й буде легко зруйнована нинішнім режимом. Існує інша можливість: мережева структура, співпраця малих суспільних груп, які поступово знаходять досвід спільних дій на шляху захисту своїх інтересів. Це менш звичний і довший шлях, але він зараз єдиний правильний. Таке завдання ставить перед собою "Відкрита Росія". "Ми сприятимемо самоорганізації активної, європейськи орієнтованої частини суспільства", - наголошується в прес-релізі. 

Онлайн-форум "Відкритої Росії" зв'яже кілька міст в Росії і за кордоном. Пряму відеотрансляцію можна подивитися на порталі Openrussia.org, оновленому сайті Khodorkovsky.ru та інших майданчиках. У роботі форуму візьмуть участь експерти та громадські активісти з регіонів, а також росіяни, які живуть і працюють за кордоном, в тому числі Михайло Ходорковський.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх