Офіційний представник міністерства закордонних справ РФ Олександр Лукашевич заявив, що "російські війська на території України не перебувають". Про це він повідомив в інтерв'ю "Інтерфаксу" в суботу, 20 вересня, коментуючи рішення комітету міністрів Ради Європи, прийняте 17 вересня, про ситуацію в Україні.

Комітет, зокрема, закликав Росію вивести з території сусідньої держави своїх військових. 

"Розглядаємо згадані пасажі прийнятого тексту, як продиктовані комітету міністрів ззовні і продавлені ідеологізованим арифметичною більшістю при голосуванні", - заявив Лукашевич. За його словами, даний комітет не може виносити судження такого роду питань. На закінчення Лукашевич підкреслив, що рішення комітету міністрів Ради Європи "нікчемне" і що воно має "лише пропагандистське значення для його авторів". 

Між тим директор українського Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук заявив 20 вересня на сторінці групи "Інформаційний опір" в мережі Facebook, що на Україну прибувають нові російські військові. Більш того, за його інформацією, російських військовослужбовців масово переодягають в ополчення. Він також додав, що поблизу н.п. Новоазовськ створений "навчальний центр" для підготовки місцевих бойовиків, загони яких діють спільно з підрозділами армії РФ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх