Японія розширила санкції проти Росії. Про це заявив генеральний секретар Кабінету міністрів Японії Йошіхіде Суга в середу, 24 вересня, в Токіо. Додаткові санкції покликані продемонструвати більш жорстку позицію щодо Москви в цілях відповідності дій, вжитих іншими країнами, зокрема США, повідомляє Deutsche Welle, посилаючись на слова генсека японського Кабінету міністрів.

За словами Суга, нові санкції обмежують ходіння цінних паперів деяких російських банків в Японії. Крім того, будуть посилені перевірки для запобігання поставок зброї в Росію. 

Візит Путіна в Японію - під питанням 

У зв'язку з введенням нових санкцій малоймовірним стає і офіційний візит президента РФ Володимира Путіна до Японії, запланований раніше на вересень. Проте вже в листопаді у російського президента і прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе буде можливість поспілкуватися в рамках форуму лідерів країн-членів організації Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС). 

Раніше Японія вже вводила санкції проти Росії. Перший пакет був прийнятий 18 березня. Приводом для обмежувальних заходів послужила анексія Росією Кримського півострова. Тоді були призупинені російсько-японські консультації щодо полегшення візового режиму, а також відкладені переговори по ряду спільних проектів. На початку серпня уряд Японії розширив список обмежувальних заходів проти Росії. У відповідь Москва ввела візові санкції щодо низки японських громадян.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх