Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що відносини Росії і США вимагають другого "перезавантаження". Про це глава зовнішньополітичного відомства РФ заявив в інтерв'ю петербурзькому "П'ятому каналу". Стенограма бесіди розміщена в неділю, 28 вересня, на сайті МЗС.

"Контакти є, є діалог, нехай і в дуже усіченій і урізаній формі, але він зберігається. Головна проблема в тому, що ми абсолютно зацікавлені в нормалізації цих відносин, але не ми їх руйнували. І тепер потрібно те, що американці, можливо, назвуть "перезавантаженням", терміном, придуманим при адміністрації президента США Барака Обами після серйозного відкату наших відносин в останні роки перебування при владі Джорджа Буша", - сказав Лавров. 

Міністр зазначив, що Росія не відчуває себе ізольованою від заходу, але звинуватив Сполучені Штати в застосуванні подвійних стандартів у боротьбі з терористами, що, як він вважає, шкодить відносинам Москви і Вашингтона. Глава МЗС також закликав до створення єдиного фронту проти терористів, які, "наводнили Середньоазіатський регіон".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх