У Грозному в неділю, 5 жовтня, був відвернений великий теракт, який міг статися під час святкування дня міста. Як повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на прес-центр МВС РФ, на вході на святковий концерт, близько металодетекторів, співробітники поліції помітили підозрілого молодика. При спробі огляду чоловік справив самопідрив. 

Національний терористичний комітет повідомляє, що співробітники правоохоронних органів спочатку виявили у терориста саморобний вибуховий пристрій і той вчинив самопідрив при спробі затримання. 

За даними "Інтерфаксу", молодий чоловік, що підірвав бомбу, 19-річний житель Грозного загинув. Жертвами вибуху стали також п'ять поліцейських, ще тринадцять людей постраждали, повідомив агентству джерело в медичних колах.

Кадиров: Теракт міг призвести до численних жертв 

Згідно з інформацією МВС, терорист родом з Старопромисловського району Грозного, два місяці тому він пішов з дому, і родичі не знали про його місцезнаходження. Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров, який прибув на місце події, повідомив, що терорист знаходився в карному розшуку. За словами Кадирова, відвернений теракт міг призвести до численних жертв.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх