Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив про "труднощі" на переговорах з врегулювання української кризи в Мілані і звинуватив деяких їхніх учасників у "абсолютно упередженому та негнучкому підході".

Ряд учасників зустрічі продемонстрували "повне небажання зрозуміти реальний стан справ на південному сході України і проявити об'єктивний підхід", заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков в п'ятницю, 17 жовтня. 

"Позитивна" зустріч, незважаючи на розбіжності і нерозуміння 

За його словами, так званий "український сніданок", що відбувся в рамках саміту форуму "Азія - Європа" (АСЕМ), пройшов в атмосфері нерозуміння і розбіжностей. Проте сам російський президент назвав "позитивними" переговори, в яких також брали участь президенти України і Франції Петро Порошенко і Франсуа Олланд, канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel), прем'єр-міністри Великобританії та Італії Девід Кемерон і Матео Ренці, а також керівники Євросоюзу, повідомляє Deutsche Welle

Тема санкцій на ранковій зустрічі в Мілані не піднімалася, вказав прес-секретар Кремля. Він також підтвердив, що в той же день відбудеться ще одна зустріч з врегулювання української кризи за участю Путіна, Порошенка, Меркель і Олланда. Переговори пройдуть в 13 годині за середньоєвропейським часом, пише "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх