В районі Стокгольмського архіпелагу, можливо, зазнає лиха російський підводний човен. Як повідомила в суботу, 18 жовтня, газета Svenska Dagbladet, шведські військові перехопили сигнал про допомогу російською мовою, спрямований на одну із станцій в Калінінграді.

Газета пише, що перший сигнал про допомогу був перехоплений шведськими військовими в четвер, 16 жовтня, а в п'ятницю нібито був помічений підозрілий об'єкт, який, пише видання, може виявитися або звичайним підводним човном, або надмалою субмариною. Увечері в п'ятницю знову був перехоплений сигнал - по тому ж каналу, який російські військові використовують для сигналів про допомогу, але цей сигнал пройшов вже в зашифрованому форматі.

Представники Міноборони Швеції відмовилися підтвердити, але і не стали спростовувати відомості про те, що шукають пошкоджену російську субмарину. 

Шведські військові, починаючи з вечора 17 жовтня, проводять в районі Стокгольмського архіпелагу операцію по виявленню "іноземної підводної активності". У ній задіяні судна і вертольоти.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх