Електоральний рейтинг президента Російської Федерація Володимира Путіна впав за минулий місяць. Падіння склало 8 пунктів. Це вперше за весь 2014 рік рейтинг Путіна знизився. Такі дані соцопитування оприлюдила група соціологів з "Левада Центру".

Заступник директора соціологічного центру Олексій Гражданкін пояснив, що в серпні рейтинг Путіна був вищим тому, що непутінський електорат в цьому місяці був у відпустках. Це жителі великих міст, які добре забезпечені. В той час, як прихильники Путіна були в Росії та брали участь в соцопитуванні. Також Гражданкін пояснив, що рейтинг не може весь час знаходитись на своєму піку популярності і що це нормально, що він впав.

Рейтинг Зюганова трохи виріс 

Між тим рейтинг найближчого суперника Путіна, лідера КПРФ Генадія Зюганова, навпаки, почав рости. З 3% в серпні його показник збільшився до 4%. Якщо враховувати частку тих, що визначилися з вибором, то рейтинг Зюганова за місяць виріс з 4% до 7%. 

Рівень підтримки партії "Єдина Росія" залишився на рівні 42%, але якщо враховувати тільки число виборців, що точно визначилися з вибором, то цей показник за останній місяць дещо скоротився - з 63% до 62%. 

Крім того, значно зменшилася і кількість росіян, що визначилися з вибором - з 66% в серпні до 59% у вересні, відзначають далі соціологи. 

Інші соціологічні опитування не підтверджують падіння рейтингу російського президента. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх