Умови для поставки першого побудованого у Франції за російським замовленням вертольотоносця типу "Містраль" ще не виконані. Про це заявив міністр фінансів Франції Мішель Сапен в ефірі радіостанції RTL у четвер, 30 жовтня.

Тим самим він спростував опубліковану віце-прем'єром РФ Дмитром Рогозіним інформацію про те, що передача вертольотоносця "Владивосток" відбудеться в листопаді. За словами глави французького Мінфіну, умовою для поставки першого з двох вертольотоносців є нормалізація ситуації на Україні. Цього в даний час ще не відбулося, зазначив Сапен. 

Раніше, 29 жовтня, віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін опублікував у своєму мікроблозі в Twitter копію офіційного запрошення на церемонію передачі корабля "Владивосток" 14 листопада у французькому місті Сен-Лазер. Згідно з цим документом, запрошення було відправлено "Рособоронекспорту" французькою компанією DCSN. 

За даними Reuters, в адміністрації французького президента, а також в МЗС і міністерстві оборони Франції не підтвердили інформацію про те, що дата передачі Росії вертольотоносців вже визначена.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх