Британський прем'єр-міністр Девід Кемерон в черговий раз виступив за те, щоб санкції проти Росії зробили більш суттєвими, такими, які вплинуть на країну-агресора, що дозволяє собі атакувати сусідню від неї країну.

На його думку Європейський Союз та США якнайшвидше повинні розглянути питання санкцій, бо не зробивши цього, наслідки можуть бути фатальними. Таку заяву зробив Кемерон сьогодні, 14 листопада, в Канбері. 

Якщо Росія припинить свої дії по ескалації конфлікту в Україні, то ЄС, США та ще низка країн знімуть свої санкції проти РФ, в протилежному випадку все буде просто навпаки, зазначив Кемерон.

Ті санкції які вже були введені Європою та США у відношенні щодо Росії уже зробили суттєвий удар по російській економіці, додав британський прем'єр.

Нагадаємо, що на днях офіційний Київ зробив заяву, що Росія активно постачає на схід України, у руки сепаратистів, танки, важку артилерійську зброю, ракетно-зенітні комплекси, перекидує на Донбас своїх військових. Ті ж натомість ведуть безперервні атаки по житлових районах міст Донбасу та по українських військових. Українці, поки що, чітко дотримуються режиму припинення вогню.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх