Барак Обама сказав, що на Росію жде повна світова ізоляція, якщо вона і надалі буде постачати зброю сепаратистам в східній Україні та робити подальші кроки по дестабілізації ситуації в Україні.

Таку заяву американський президент зробив відразу після закінчення саміту G20 в Австралії. Також Обама провів зустріч з лідерами країн ЄС, а також з керівниками Євросоюзу. Головною темою цієї зустрічі стала ситуація в Україні. 

Обама також звинуватив Росію в невиконанні Мінських домовленостей, котрі включали в себе мирне врегулювання ситуації на Україні та режим припинення вогню. 

Сша та Євросоюз поки не будуть вводити нових санкцій проти Росії. Теперішні санкції уже показують свою дію на практиці. Однак, і США і ЄС шукають нові методи для тиску на Російську Федерацію.

Британський прем'єр-міністр Девід Кемерон підтримав американського президента і заявив, що Європа та США дали Кремлю чіткий сигнал про її ізоляцію в разі, якщо не вирішиться українська криза. За словами Кемерона, якщо ситуація на Донбасі перетвориться на "заморожений конфлікт", то на Росію неодмінно чекають нові санкції, при цьому відносини між Росією та Заходом уже не будуть такі, як раніше. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх