Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг дуже стурбований збільшенням концентрації російських військ на сході України і повздовж кордону зі сторони РФ, тому він закликає російське керівництво до мирного врегулювання конфлікту і негайного виведення військ з території України.

З такою пропозицією він звернувся, у вівторок, 18 лисопада, на зустрічі міністрів оборони країн ЄС в  Брюселі.

В ході бесіди він сказав, що з інформації служб альянсу є свідчення і докази переміщення військ, воєнної техніки, танків, важкої артилерії, систем ППО. Ці дані також підтверджують незалежні журналісти і спостерігачі ОБСЄ. Такими діями Росія ще більше дестабілізує ситуацію на сході країни та порушує Мінські домовленості, - наголошує генеральний секретар.

На засіданні Столтенберг наголосив, що ЕС і НАТО хочуть мирного розв'язання конфлікту з РФ та цілком підтримують суверенітет і незалежну цілісність України. На цій же зустрічі міністр оборони Німеччин Урсула фон дер Ляєн промовила, що в даних умовах країни ЄС і НАТО повинні проявити жорткість і твердість в знак солідарності з Україною, але при цьому завжди бути відкритими до діалогу з Росією.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх